Upominki promocyjne i upominki specjalne

 

Dostarczamy najwyższej jakości biżuteryjne upominki o charakterze patriotycznym, symbolicznym i specjalnym.

Biżuteria z żółtego i białego złota z możliwością grawerowania na wybranych modelach, pierścienie i sygnety oficerskie, pierścienie herbowe, złote ryngrafy rycerskie, złote i srebrne ryngrafy jednostek, ryngrafy do nabijania na drzewce sztandarowe i proporcowe, złote sygnety jednostek ze znakami lub wypełniane mapą lokalizacji z kamieniem szlachetnym- to tylko wybrane elementy.

Na życzenie zleceniodawcy wykonamy dowolny produkt w technikach jubilerskich: płaskorzeźby i statuetki, symbole i herby, repliki sztuki złotniczej, ramy i tablice, panoplia, okazjonalne medale i medaliony.

Ręcznie wykonywane rytowanie pozwala uzyskiwać niepowtarzalne wyroby upominkowe, będące dziełami sztuki.

Artystyczne oprawy książek i reprinty

Gdy potrzeba szczególnego upominku podkreślającego wysoką rangę, prestiż, szacunek, elegancję - przy zachowaniu warunku całkowitej indywidualności - i tworzonego z myślą o osobach obdarowywanych - polecamy książki w oprawach artystycznych.

 

Ręcznie tworzone oprawy z materiałów szlachetnych, w tym oprawy z użyciem metali szlachetnych i oprawy jubilerskie z użyciem kamieni, kreują wartość upominku i podkreślają jego znaczenie. Przygotowywane pozycje to wielkie dzieła literatury światowej, wybrane dzieła znaczące w historii piśmiennictwa polskiego, unikatowe starodruki.

Proces przygotowywania opraw obejmuje również wprawianie w nie obrazów lub grafik, ręczne malowanie grzbietów, zdobienia kart.

Zamawiający określa przeznaczenie upominku lub charakter uroczystości. Na podstawie pełnego briefu przygotowujemy propozycję ofertową, która stanowi po szczegółowych uzgodnieniach podstawę dalszych prac projektowych i realizacyjnych.

Należy brać pod uwagę, iż realizacja indywidualnych opraw to proces czasochłonny, zajmujący od kilku tygodni do niekiedy kilku miesięcy. Zapytania związane z tego typu oprawami prosimy kierować odpowiednio wcześniej.

 

Dostarczamy również w artystycznych oprawach kilkadziesiąt pozycji literatury w formach gotowych, przygotowanych bezpośrednio pod kątem umieszczenia personalizacji, inskrypcji, druków specjalnych. W zależności od typu proponowanych przez zamawiającego dodatkowych czynności zdobniczych są one dostępne w ciągu zaledwie kilku dni.

 

 

Medalierstwo

 

Medale okolicznościowe z mosiądzu i innych stopów, pokrywane powłokami galwanicznymi (złotymi, srebrnymi, brązowymi, oksydowanymi). Wykonywane na indywidualne zamówienia. Dostarczane w etui lub na podstawach. Zamawiający uzyskuje wsparcie projektowe.

 

Tablice i tabliczki

 

Wewnętrzne i zewnętrzne tablice mosiężne, aluminiowe, ze stali nierdzewnej, z laminatów grawerskich (również kolorowych), projektowanie dla dowolnych wielkości. Materiały odporne na warunki atmosferyczne i zarysowania. Produkowane dla celów pamiątkowych (jubileusze, okazje specjalne).

Tablice szklane - grawerowane lub piaskowane z możliwością łączenia szkła z innymi materiałami i nakładania kolorów. Rodzaje mocowań dobierane w zależności od miejsca posadowienia i wielkości tablic. Przeznaczenie informacyjne w prestiżowych obiektach.

 

Modele i makiety

 

Dowolnie skalowane modele pojazdów bojowych i środków transportu (czołgi, transportery, działa samobieżne, pojazdy specjalne, wyrzutnie, pojazdy pożarnicze i ratownicze), techniki wojskowej i uzbrojenia (broń strzelecka, rakiety, radary, wyrzutnie, działa, wozy dowodzenia i wozy techniczne),  modele okrętów bojowych i pomocniczych, sprzętu i uzbrojenia morskiego, modele samolotów, śmigłowców i techniki lotniczej (uzbrojenie, silniki, wyposażenie lotnisk).

Modele są wykonywane różnymi technikami i z różnych materiałów - dla prototypów i produkcji seryjnej.

Precyzyjne odwzorowanie szczegółów konstrukcyjnych i rodzajów malowania - również pod kątem potencjalnego odbiorcy i użytkownika.

Do zastosowań wystawienniczych, promocyjnych, negocjacyjnych realizowane w produkcji jednostkowej. Przy przeznaczeniu upominkowym mogą być produkowane jako serie lub zestawy.

Dostarczamy również makiety obiektowe (architektoniczne, wizualizacje, makiety wojskowych obiektów historycznych).

Podstawę do produkcji modeli i makiet stanowi opis i dokumentacja udostępniana przez zamawiającego.

 

 

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy we właściwym doborze rozwiązań.

© EFFECT 2015